Nabór 2022/2023

Zastanawiasz się nad wyborem liceum? Chcesz być uczniem Banacha? Poznaj już dziś zasady rekrutacji.

Od stycznia 2022 roku rusza nabór do dwóch klas pierwszych Liceum Banacha w Chorzowie
z językami obcymi w formie rozszerzonej. W ramach nauki języka obcego zaplanowano dodatkowe zajęcia z języka angielskiego oraz innego
języka obcego do wyboru: język hiszpański, niemiecki i rosyjski.

Każda klasa liczyć będzie jedynie 15 uczniów – to komfortowe warunki do nauki i doskonalenia umiejętności.

Jeśli masz pytania dotyczące rekrutacji, napisz do nas już dziś
sekretariat@spatia.pl

Zainteresowany? Zgłoś się do nas! Wypełnij wstępny formularz – odezwiemy się do Ciebie.
Kiedy rozpocznie się rekrutacja, czyli w styczniu 2022 roku, otrzymasz kreatywne zadanie do wykonania, na podstawie którego dowiemy się więcej o Tobie.

Administratorem podanych w powyższym formularzu danych osobowych jest organ prowadzący Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Banacha w Chorzowie - Fundacja Rozwoju Edukacji SPATIA z siedzibą w Chorzowie (41-500) przy ul. Żołnierzy Września 73/6. Dane podane w formularzu kontaktowym przetwarzane będą, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w celu udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo dostępu do treści przekazanych danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie udostępnia ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez 1 rok. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.

Czesne – 1250 zł miesięcznie (10 miesięcy, od września do czerwca).
Opłata postojowa – 1050 zł miesięcznie (2 miesiące, lipiec i sierpień).
Opłata wpisowa – 300 zł (po pozytywnym przejściu przez bezpłatny proces rekrutacji).

Opłata wpisowa to jednorazowa, bezzwrotna kwota do uregulowania w momencie składania dokumentów i podpisania umowy o usługę edukacyjną.
O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność podpisania umów.

Liceum jest szkołą niepubliczną o uprawnieniach szkoły publicznej. Organem prowadzącym szkołę jest Fundacja Rozwoju Edukacji SPATIA.
Szkoła jest instytucją niedochodową. Wszystkie przychody szkoły są przeznaczane na edukację uczniów liceum.