Bartosz Dybiec
język angielski

nauczyciel języka angielskiego z 10 letnim stażem. Pracował w różnego rodzaju placówkach: w przedszkolach, szkołach podstawowych, liceach, szkołach dla dorosłych oraz szkołach językowych. Od początku swojej kariery stawia na rozwój. Podczas studiów uczestniczył w różnego rodzaju wymianach młodzieży oraz wolontariatach w ramach Europejskiego programu Youth in Action w Estonii, Francji, Czechach, Włoszech oraz Bułgarii. Po ukończeniu studiów postanowił wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Podczas rocznego pobytu w Denver w stanie Kolorado pracował w amerykańskim liceum. W 2018 roku wyjechał do Australii gdzie przez dwa lata pracował jako nauczyciel w college’u języka angielskiego w samym centrum Sydney. Bycie nauczycielem to nie tylko jego praca, jest to również pasja, którą próbuje zarazić każdego ucznia.